Karte nicht verfügbar

Datum/Zeit
Date(s) - 22/01/2020
0:00

Kategorien Keine Kategorien


Online Eğitimi

NLP 21 GÜN/HAFTA     

 

NLP’ye göre; Başarısızlık yoktur, geribildirim vardır, cünkü biz:

İhtiyaç duyduğumuz kaynaklara zaten sahibiz!.

 

Ücretsiz NLP e-Posta eğitimimize kayıt olun, 21 hafta boyunca NLP içeriklerini tanıtma amaçlı sunmuş olduğum ücretsiz hizmetten faydalanın!

Siz de kaydolun ve her hafta, yeni NLP bilgi ve teknikleri içeren bir e-mail, doğrudan posta kutunuza ulaşsın. Zihinsel kıvılcımlarla farkındalığınızı arttırın ve yaşamınıza renk katın.

 

NLP e-Posta eğitimi neler içerir?

NLP e-Posta eğitimi, NLP konuları hakkında bir fikir edinmenize yardımcı olacaktır. Haftalık gönderilen NLP e-Posta ların içerisinde genelde bir NLP konusunun kısa tanıtımı, alıştırma ve uygulama önerileri, NLP ile ilgili araştırma sonuçları, özlü sözler, anlamlı karikatürler, sesli veya görüntülü eğitim linkleri veya diğer nlp kaynakları ile ilgili öneriler yer alabilir.

 

NLP eğitim içerikleri size hitap etmiyorsa dilediğiniz zaman kaydınızı sildirebilirsiniz… NLP e-posta eğitimi içeriklerden faydalanabiliyorsanız lütfen, ücretsiz hizmetiminizi başkalarına da öneriniz. Kendisini geliştirmek isteyen insanların oluşturduğu bu ağın büyümesine sizde katkıda bulunun.

 

Burada çerçevesi oluşturulmuş olan 21 günlük/haftalık program hızlı ve son değişiklikleri yapabilmek için size zaman ayarlı bir harita sunar. Aynı zamanda, NLP pratisyeni için gerekli olan pek bilinmeyen incelikleride da bu yolla bulabileceksiniz. NLP alanında ilerlemek isteyenlere bu eğitimi kalbimle tavsiye ediyorum. Onu okurken zihninizin manzarasını araştırıyor olmaktan zevk alın. Onun derinliğini ve zenginliğini keşfedin. Onun rüyalarını fark edin. Gerçekte kim olduğunuzu ve kim olabildiğinizi öğrenin. Ve zamanı geldiğinde bunu paylaşın!

 

NLP, Sinir Dili Programını simgelemektedir ve insanlar arası diyalog ve kişisel gelişime devrimci bir yaklaşım olarak görülüyor.

 

Size bir şey yapma potansiyeli veren, insanı hayrete düşüren zihin – vücud sisteminizin isteklerini gerçekten yapabilmeniz NLP ile mümkün olur. O, hedeflerinizi gerçekleştirebilme alışkanlığınız için de bilinçaltınızı eğitmenizi sağlayacak bir yapı oluşturur.

 

NLP TEKNİKLERİ EĞİTİMİ

NLP, kişilerin hayatlarındaki filtreleri, inançları  farketmeleri ve temizlemeleri üzerine çalışır. NLP Teknikleri sayesinde iletişim kurmayı arzuladığınız her insanının kendine özgü dilini anlamayı, o dilde iletişim kurma becerinizi geliştirmeyi, geçmişte yaşadığınız korkularınızı, söylenmiş ve hala kulağınızda yer eden olumsuz sözleri ve davranışları temizlemeyi, motivasyonunuzu yükseltmeyi, fobilerinizi,  pişmanlık, kızgınlık, öfke ve kaygılardan uzaklaşmayı ve kendinizi olmak istediğiniz gibi  yeniden yapılandırmayı sağlar. Hayatın çok kolay, sorunsuz bir şekilde  ve var olan sorunları da farklı bir bakış açısıyla bakıp çözme yeteneği geliştirir. Geçmişle barışmalarını ve geleceğe odaklanmalarını sağlar.

 

NLP teknik ve stratejileri sayesinde;

 

Öğreneceğiniz teknikler aracılığıyla, başkalarına yardımcı olabileceksiniz.

Sorunlarınızla yüzleşerek iş ve kişisel yaşamınızda ortaya çıkan zorlukları kolaylaştıracaksınız.

Yeteneklerinizi güçlenerek, daha açık, yaratıcı olmak ve baskı altında bile sakin düşüneceksiniz.

İnsanları daha farklı ve güçlü bir şekilde dinleyebilmek ve söylediklerini “deşifre” edeceksiniz.

 

Kendi hayatınız için güçlü bir vizyona doğru ilerlemek için kişisel güven kazanacaksınız.

Etkin bir yaşam için yeni davranışları, düşünme ve alışkanlıkları kazanacaksınız

 

Bu uzaktan eğitim serbest zamanlı olarak 21 gün yerine 21 hafta sürmektedir. Eğitime başladığınız  gün içerisinde dilediğiniz zaman sisteme giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz.

 

Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya whatsapp bana her zaman ulaşabilirsiniz.

 

Ücretsiz Online Kursumuza kaydolmak için aşağıdaki mail listemize kaydolmanız gerekmektedir. Mail listemize kaydolduktan sonra size göndereçeğimiz maile „yasa gereği temel iletişim izni vermeniz“ gerekmektedir.

Ücretsiz Koçluk Eğitimi Programına Kaydolmak İçin Email adresimize (sec.coach@gmail.com) başvurunuzu gönderebilirsiniz.

EĞİTİME KATILMAK & BİLGİ ALMAK İÇİN:

Seyitali Erbektaş,

Mobil: 0176-68505996

Email: sec.coach@gmail.com

www.erbektas.com

www.mentalmimar.com

 

 

 

 

0 Comments

Leave a reply

mentalmimar©2017

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account