Karte nicht verfügbar

Datum/Zeit
Date(s) - 14/12/2019 - 15/12/2019
13:00 - 18:00

Kategorien Keine Kategorien


BİRŞEYLER YAPMA ZAMANI GELDİ DIYORSANIZ !
HAYATINIZI KARARTMAYIN, ANI YAŞAYIN !
 
Şamanizm İnancı
Şamanizm, taş devrine kadar uzanan en eski inanış şekillerindendir.
 
Tarih: 14+ 15 Aralik.2019
Saat: Cumartesi 13:00 – 20:00,
Pazar 11:00 – 18:00
 
Yer: GEBBS Stuttgart
Salacherstr. 17, 70327 Stuttgart
Katılım Ücreti: indirimli 99 € rezerve edin ve
Yaşam özgürlüğünü, yaşam kalitesini sınırlandıran kurtulunabilirsiniz!
 
Şamanizm, taş devrine kadar uzanan en eski inanış şekillerindendir. Özellikle Asya kıtasında kullanılan Şamanizm Türkler ile birlikte yayılım alanı bulmuştur. Yapılan araştırmalarla uzmanlar, Şamanizm’i bir din değil, dini duygular ile ruhlar alemine hükmetme olarak geçen kült olarak tanımlamışlardır.
 
Şamanizm’ de önde gelen ve şaman adı verilen bir kişi bulunur. Bu kişi hastalıkları iyileştirmek ve anlaşmazlıkları çözmekle görevlidir. Çeşitli ritüeller yaparak hastalıklara deva bulmaya çalışır. Savaşlarda başarı için dualar eder. Kabile reisleri ve hükümdarlar tarafından bilgisine ve totemlerine başvurulan kişilerdir.
 
Şamanlar, eski çağ ve orta çağdaki büyücüler gibi değildir. Büyü yapmaz, onun yerine tılsımları ve çeşitli yöntemleri vardır. Kendi ya da başkasının menfaati için dahi büyü kullanılmaz. Farklı yöntemler ile çözüm sağlamaya çalışır. Tek şifa verici hekim o değildir. Aynı zamanda anlaşmazlıkları çözecek tek kişi de o değildir. Yani toplum üzerindeki etkisi bilgelik çerçevesindedir. Ona danışılır fakat her dediğine inanılmaz ve uygulamaya geçmeyebilir. Danışma adresidir
 
Yaşamsal Planımda.,Üstesinden Gelemediğim.,
Baş Edemediğim., Duygu Düşünce Hiss Kalıpların İlgili Olan Tüm Alanlarda., Herşeyi Kolaylıkla Aşmam için., Arındırıp Temizleyip Şifalandırmam için Sevgili Yüksek Benliğim.,
Hemen Şimdi Şuan’da.,
 
Doğal olan bir enerjidir.
Yani yaşamımız için gerekli olan hayati enerjidir. Bilim insan organizmasının yalnız moleküllerden oluşan fiziksel bir yapıya sahip olmadığını tüm kainatta olduğu gibi bir enerji alanına sahip olduğunu doğrular.Vücut içinde devamlı titreşen ,düşük voltajlı bir elektromanyetik akım vardır.Bu akım fiziksel bedenle sınırlanmamıştır.
Böylece bir bedenden diğerine akış yapabildiği gibi ,insandan maddeye de akış yapabilir.Yani oturduğuz koltuğa,giydiğiniz kıyafetlere ,taktığınız takılara ve kullandığınız her şeye akış yapabilir.
Sağlıklı bir bedende negatif enerji bulunmaz,eğer hastalık varsa veya kişi hep olumsuz,pesimist ve beyninde kısır döngülerle yaşıyorsa negatif enerji üretmeye başlar.İşte o zaman birçok hastalıklara zemin hazırlanmış olur. Ayrıca negatif olan bir insan mutsuzdur, sürekli mutsuzluksa beraberinde depresyonu getirir.
 
EĞİTİME KATILMAK & BİLGİ ALMAK İÇİN:
Gülsüm Emre
0173-8883301
GEBBS Bildungs- und Beratungszentrum Stuttgart
Salacherstr. 17, 70327 Stuttgart
www.gebbs-stuttgart.de
 
Seyitali Erbektaş
Mobil: 0176-68505996
Email: seyitali@erbektas.com
Email: sec.coach@gmail.com
www.erbektas.com
0 Comments

Leave a reply

mentalmimar©2017

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account