Karte nicht verfügbar

Datum/Zeit
Date(s) - 22/02/2020 - 29/11/2020
0:00

Kategorien Keine Kategorien


UYANIŞ Fuarında sizinde Standınız olsun!

KUANTUM BAZINDA UYANIŞ  – Mannheim

Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Günleri 05-06.12. 2020

DAHA SAĞLIKLI BİR YAŞAM İÇİN Mannheim da bir ikinci fuarımızı daha gerçekleştiriyoruz ve sizleri Beden-Zihin-Ruh-Sağlık Günleri Fuarına sizleri davet ediyoruz!

 

2 gün süresince (Cumartesi-Pazar) BİREYSEL SEANSLAR – SEMİNERLER –WORKSHOPLAR

EMFC. eK – Akademie Coaching & Training; sec.yaşam & sanat atölyesi, – Kişisel Gelişim & Değişim Atölyesi olarak 10. yılımıza girerken çok daha geniş kitlelere ulaşma adına yenilenerek ve büyüyerek ilerlemeye devam ediyoruz.

Atölyemiz kişisel gelişimin, kaliteli yaşamın herkesin hakkı olduğuna inanan, merkezinde insana ve insanlığa hizmet sunarak, kişinin kendine özel bilginin sınırlarını genişletip, uygulayabilmelerini amaçlamıştır.

Sağlıklı Yaşamın Temelleri;
Sağlık bedenin ve fiziksel yapının hastalık ve sakatlıktan uzak olmasından çok daha ötesidir;  fiziksel, zihinsel, ruhsal, duygusal ve Sosyal açıdan bir bütün olarak iyi olma halidir.

Bu yılda 2. Fuarımızı gerçekleştiriyoruz ve düzenlendiğimiz Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Günleri 05-06.12. 2020 “ KUANTUM BAZINDA UYANIŞ FUARI“ organizasyonumuza sizleri davet ediyoruz.

Mannheim yerleşim düzeni ve aktiviteler için ayarlanacak standlar, konferans-konser salonu ve workshop salonları son halini almıştır.
KUANTUM BAZINDA UYANIŞ  FUARI HİZMET ALANLARI:

Kişisel Gelişim Eğitmenleri, Fizyo Terapistler, Yoga Merkezleri, Astroloji Uzmanları, Nefes Uzmanları, Eğitim ve Danışmanlık Firmaları, Doğal Bitkiler, Doğal ve Şifalı Taşlar, Organik Ürünler,  Tamamlayıcı Tıpta Yenilikler ve Şifa Uygulamaları, Ozon Terapi Merkezleri, Bioenerji Uzmanları v.b. gibi konularda hizmetler verilecektir.

Ziyaretçilerimize etkinlik süresince, konusunda uzman eğitimcilerimiz tarafından seminerler verilecek, uygulamalar, dinletiler, sohbetler, yaşam koçluğu, yoga, meditasyon ve meditatif dans gösterileri, şifa seansları, astroloji seansları, psikolojik danışmanlık vb hizmetler verilecektir.

Katılımcılar kiraladıkları standlarla, seminerler ve konferanslarla , iki gün boyunca ziyaretçi kitlesine; hizmetlerini, ürünlerini ve markalarını çok etkili bir tanıtım ve satış olanağı ile sunabileceklerdir.

Ruh, beden ve zihinsel bütünlüğü içererek, insana hizmet eden fuarımızda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

KATILIM ŞARTLARI İÇİN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ:

EMFC. eK – Akademie Coaching & Training

sec.yaşam & sanat atölyesi, – Kişisel Gelişim & Değişim

Seyitali Erbektaş

Mobil: 0176-68505996

Email: sec.coach@gmail.com

www.erbektas.com

0 Comments

Leave a reply

mentalmimar©2017

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account